~~فلسطین , ستاره ای که پیروز خواهد شد~~ - سنگ اندازی مصردرورود کاروان کمکهابغزه

به نام خدا ،حق باطل را نابود می کند ، قدس متعلق به مسلمانان است

به نام خدا ،حق باطل را نابود می کند ، قدس متعلق به مسلمانان است

~~فلسطین , ستاره ای که پیروز خواهد شد~~ - سنگ اندازی مصردرورود کاروان کمکهابغزه به نام خدا ،حق باطل را نابود می کند ، قدس متعلق به مسلمانان است

سنگ اندازی مصردرورود کاروان کمکهابغزه 12:26 | 16\10\1392

ین کاروان را که 127فعال حقوق بشرآنرا همراهی میکنند حامل انواع کمکهای بشردوستانه از جمله تجهیزات پزشکی مورد نیازمردم غزه است.

مقامات مصری به مسئولان بیست وچهارمین کاروان مایلها برای لبخند اجازه ورود به غزه و به کاروان ایتالیایی اجازه خروج ازاین منطقه را رفح ندادند.

بگزارش خبرگزاری قدس (قدسنا)بنقل ازخبرگزاری فلسطینی معأ مصر به بیست و چهارمین کاروان کمکهای بشردوستانه مایلها برای لبخند که قرار بود روز شنبه از طریق گذرگاه رفح وارد نوارغزه شود اجازه ورود به این منطقه را نداد.

"علاء البتح"معاون مدیر کمیته مبارزه با محاصره دولت حماس درغزه با اعلام این خبر گفت: این کاروان را که 127فعال حقوق بشرازکشورهای عرب و غیر عرب همراهی میکنند حامل انواع کمکهای بشردوستانه از جمله تجهیزات پزشکی مورد نیازمردم غزه است.

مقامات مصری روز گذشته نیزبه کاروان ایتالیایی که به تازگی برای دیدار با مردم غزه به این باریکه سفر کرده است اجازه خروج از غزه را ندادند.ورود این کاروان بغزه نیز با سختگیری وچندروز تاخیر صورت گرفته بود.

پس ازسرنگونی دولت محمد مرسی رئیس جمهور مصر،ارتش اینکشور محدودیتهای شدیدی در مرز غزه اعمال کرده وضمن بستن گذرگاه رفح بیش از 90 درصد از تونلهای حیاتی غزه را که فلسطینی ها از طریق آنها مایحتاج اساسی خود را تهیه میکردند تخریب کرده است.

بسته بودن متوالی گذرگاه رفح مشکلات فراوانی برای ساکنین غزه بوجود آورده ازجمله کمبود سوخت در غزه باعث شده است تجهیزات پزشکی در بیمارستانهای غزه بدلیل نبود برق از کار بیافتد.

کمبود دارو نیز مشکلات بیماران فلسطینی را مضاعف کرده است. رژیم صهیونیستی از سال 2007 نوار غزه را به محاصره خود درآورده است. در این مدت صدها فلسطینی درنتیجه این اقدام قربانی شده اند.
طبقه بندی: حرکت های بین المللی در همراهی با فلسطین، 
برچسب ها: مصر، غزه،  

تاریخ : دوشنبه 16 دی 1392 | 09:00 بعد از ظهر | نویسنده : پنج نفر مسلمون | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By Slide Skin:.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic