~~فلسطین , ستاره ای که پیروز خواهد شد~~ - پژوهشگر کانادایی در نشست تخصصی ضرورت شکل گیری محور جهانی تقابل با رژیم اسرائیل: محرک و پشت پرده اغتشاشات تهران رژیم صهیونیستی است

به نام خدا ،حق باطل را نابود می کند ، قدس متعلق به مسلمانان است

به نام خدا ،حق باطل را نابود می کند ، قدس متعلق به مسلمانان است

~~فلسطین , ستاره ای که پیروز خواهد شد~~ - پژوهشگر کانادایی در نشست تخصصی ضرورت شکل گیری محور جهانی تقابل با رژیم اسرائیل: محرک و پشت پرده اغتشاشات تهران رژیم صهیونیستی است به نام خدا ،حق باطل را نابود می کند ، قدس متعلق به مسلمانان است
پژوهشگر کانادایی در نشست تخصصی ضرورت شکل گیری محور جهانی تقابل با رژیم اسرائیل:

محرک و پشت پرده اغتشاشات تهران رژیم صهیونیستی است

«اریک والبرگ» در خصوص اغتشاشات تهران گفت: عده ای از مردم ایران مطالبات اقتصادی داشتند اما نفوذی های منتسب به صهیونیست ها انتقادات را به سمت اختشاش منحرف کردند. آنها در پی برهم زدن جوامع ضد خودشان هستند. 


به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا) نشست تخصصی ضرورت شکل گیری محور جهانی تقابل با رژیم اسرائیل با حضور دکتر اریک والبرگ استاد دانشگاه و نویسنده کتاب قدرت لابی اسرائیل در کانادا صبح امروز با مشارکت خبرگزاری قدس و جمعیت دفاع از ملت فلسطین در تهران برگزار گردید.

 
بر اساس این گزارش دکتر اریک والبرگ نویسنده کتاب قدرت لابی اسرائیل در کانادا در ابتدای این نشست گفت: خیلی خوشحالم که در میان شما هستم، راه حل دو دولت که آمریکایی ها آن را دنبال می کنند همگان می دانند که این طرح به جایی نمی رسد این طرح در واقع سناریوی صهیونیست ها و آمریکایی ها برای پوشش دادن به اشغال کامل فلسطین است.

نویسنده و پژوهشگر ضد صهیونیسم در ادامه افزود: راه حل دو دولتی با شکست مواجه شده است، در خصوص تصمیم اخیر ترامپ در مورد بیت المقدس (انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به قدس) همگان در حال حاضر حقیقت آمریکا برایشان آشکار است٬ از سال۱۹۲۰تاکنون، صهیونیست ها هیچ گونه حقوقی برای فلسطینی ها قائل نیستند. در جبهه فکری و فرهنگی باید مقاومت صورت گیرد، این درست است که ماباید به فلسطینی ها کمک در زمینه های مختلف کنیم. اما در حال حاضر دو جبهه شکل گرفته است که در یک سمت ایران و حزب الله (جریان مقاومت) و در مقابل جبهه صهیونیسم و آمریکا قرار دارد.

وی در ادامه بیان داشت: چطور آمریکا انقدر سلاح به اسرائیل می دهد اما در مقابل نباید فلسطینی ها از خودشان دفاع کنند. بنابراین تجهیز فلسطینی ها مهم است اما مسئله ای که مطرح بوده این است که ما نباید مسایل فرهنگی و جنگ نرمی را که آنها از آن استفاده می کنند مغفول داریم.

این استاد دانشگاه کانادایی در ادامه گفت: من می دانم خبرگزاری قدس، خبرگزاری مهمی است، اما من سئوالی که می خواهم مطرح کنم این است که در مقابل این جنگ نرمی که آنها ایجاد کرده اندما باید چه کاری انجام دهیم، در حال حاضر تبلیغاتی که بر علیه ایران می شود به علت وجه ضد امپریالیستی جمهوری اسلامی ایران است.

والبرگ در ادامه تاکید کرد: بعد از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی، جنبش های چپ گرایش های ضد امپریالیستی داشتند، الان جنبش های کارگری در اروپا از مسئله فلسطین دفاع می کنند. وقتی ما از هیتلر بحث می کنیم می گوییم این فقط یهودی ها نبودند که به آنها ظلم شد بلکه کمونیست ها و سایر اقلیت ها از جمله بومی ها هم به آنها ظلم شد.

وی در ادامه گفت: جنبش های صلح طلب در اروپا و جنبش های خلع سلاح هسته ای مهم هستند باید تمامی این جنبش ها برای حمایت از فلسطین تجمیع شوند، اسلام از جانب غرب به عنوان یک دین خطرناک و مهاجم معرفی می شود، برای تبلیغ اسلام ما باید از روش فرهنگی استفاده کنیم، همچنین ما باید یهودیان ضد صهیونیسم را چه در داخل سرزمین های اشغالی و چه در سایر نقاط جهان در جهت مقابله با رژیم صهیونیستی تجمیع کنیم و باید از این ظرفیت در کنار سایر ظرفیت های جهانی در جهت مقابله با صهیونیست ها تجمیع کنیم.

نویسنده و پژوهشگر ضد صهیونیسم در پایان گفت: ارتباطاتی که میان نظام آپارتاید در آفریقای جنوبی و صهیونیستی را نمی توانیم نادیده بگیریم. همچنین سیستم هایی که نظام اقتصادی را در دنیا بصورت زیر زمینی کنترل می کند را نباید فراموش کنیم.
 
والبرگ در پاسخ به سئوال خبرنگار قدسنا در خصوص نقش رژیم صهیونیستی در ایجاد ناآرامی، اختشاش و انقلاب های رنگی در کشورهایی مثل اوکراین و گرجستان و همچنین نقش این رژیم در اغتشاشات ایران گفت: یهودی ها به استفاده از ابزاری های مختلف برای دستیابی به اهدافشان از جمله نفوذ در جوامع مختلف شهره هستند. بنابراین نقش آنها در ایجاد انقلاب های رنگی کاملا روشن است. همچنین در خصوص اغتشاشات در تهران، کاملا روشن است عده ای مطالبات اقتصادی داشتند اما نفوذی های منتسب به صهیونیست ها انتقادات را به سمت اختشاش منحرف کردند. آنها در پی برهم زدن جوامع ضد خودشان هستند. بنابراین در مقابل صهیونیست ها باید یک شطرنج باز حرفه ای باشید. 
 
 
انتهای پیام/م.ش/30 طبقه بندی: مسجدالاقصی،  مصاحبه،گزارش،  حرکت های بین المللی در همراهی با فلسطین، 

تاریخ : سه شنبه 12 دی 1396 | 06:10 بعد از ظهر | نویسنده : پنج نفر مسلمون | نظرات
شهادت یک نوجوان فلسطینی در غزه
از قطع کمک به آنروا تا اخراج سفیر فلسطین از واشنگتن
منابع صهیونیستی: اسرائیل همچنان برای ترور سردار سلیمانی تلاش می کند
منابع صهیونیستی: اسرائیل همچنان برای ترور سردار سلیمانی تلاش می کند
حماس، تشکیلات رام الله را به خروج از توافقنامه اسلو فراخواند
تداوم مخالفت ها با تخریب روستای فلسطینی "خان الاحمر"
لحظه هولناک اصابت گلوله به نوجوان فلسطینی
نیروهای اشغالگر صهیونیستی تحصن در برابر بازداشتگاه عوفر در غرب رام الله که در اعلام همبستگی با علی دار علی اسیر فلسطینی برگزار شده بود را سرکوب کردند
کمپین "آزادی برای نویسنده زن فلسطینی" به زبان‌های مختلف
تهدید تلویحی ایران از سوی وزیر جنگ رژیم صهیونیستی
دولت آمریکا کمک مالی به آژانس آنروا را به طور کامل قطع کرد
به یاد اعضای شهید ما : ویتوریو آریگونی
کره جنوبی حاضر به استقبال از رئیس رژیم صهیونیستی نشد
سالروز وفات ناجی العلی گدشت
تاکید کنفرانس استانبول بر مخالفت با "معامله قرن"
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By Slide Skin:.