~~فلسطین , ستاره ای که پیروز خواهد شد~~ - اذعان رئیس آژانس اطلاعات ملی آمریکا به تغییر توازن قوا در سوریه

به نام خدا ،حق باطل را نابود می کند ، قدس متعلق به مسلمانان است

به نام خدا ،حق باطل را نابود می کند ، قدس متعلق به مسلمانان است

~~فلسطین , ستاره ای که پیروز خواهد شد~~ - اذعان رئیس آژانس اطلاعات ملی آمریکا به تغییر توازن قوا در سوریه به نام خدا ،حق باطل را نابود می کند ، قدس متعلق به مسلمانان است
در پی سرنگونی جنگنده اسرائیلی عنوان شد؛

اذعان رئیس آژانس اطلاعات ملی آمریکا به تغییر توازن قوا در سوریه«دان کوتس» رئیس آژانس اطلاعات ملی آمریکا از تغییر شرایط منطقه در پی سرنگونی جنگنده اسرائیلی از سوی سوریه خبر داد و اذعان کرد که این اتفاق باعث شده که توازن قوا به سمت دمشق تغییر کند.

 

به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا) به نقل از المیادین،  «دان کوتس» رئیس آژانس اطلاعات ملی آمریکا از تغییر شرایط منطقه در پی سرنگونی جنگنده اسرائیلی از سوی سوریه خبر داد و اذعان کرد که این اتفاق باعث شده که توازن قوا به سمت دمشق تغییر کند.


 وی افزود: مخالفان در سوریه نتوانستند بشار اسد را ساقط کنند و در شرایط کنونی توازن قوا به صورت مثبت به نفع دمشق تغییر کرده است.

کوتس تاکید کرد:  این رخدادها همچنین باعث شده که موضع روسیه و ایران در سوریه تقویت شود.

وی افزود: مخالفان در سوریه نمی توانند در پی شکست هایی که داشته‌اند موفقیتی را علیه نظام حاکم در سوریه محقق کنند.

 وی در بخش دیگری از سخنان خود روسیه را به دخالت در روند سیاسی آمریکا متهم کرد. همچنین برنامه هسته ای کره شمالی را یک تهدید وجودی برای آمریکا توصیف کرد و بر افزایش فشارها تا بیشترین اندازه بر روی کره شمالی با تمام ابزارهای موجود تاکید کرد.

برچسب ها: سوریه،  

تاریخ : چهارشنبه 25 بهمن 1396 | 05:04 بعد از ظهر | نویسنده : پنج نفر مسلمون | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By Slide Skin:.