~~فلسطین , ستاره ای که پیروز خواهد شد~~ - به زودی خواهیم دید؛نماز قدس به امامت امام خامنه‌ای

به نام خدا ،حق باطل را نابود می کند ، قدس متعلق به مسلمانان است

به نام خدا ،حق باطل را نابود می کند ، قدس متعلق به مسلمانان است

~~فلسطین , ستاره ای که پیروز خواهد شد~~ - به زودی خواهیم دید؛نماز قدس به امامت امام خامنه‌ای به نام خدا ،حق باطل را نابود می کند ، قدس متعلق به مسلمانان است
به زودی خواهیم دید؛

نماز قدس به امامت امام خامنه‌ای+ فیلممقام معظم رهبری در دیدار با وزیر اوقاف سوریه و هیات همراه که در جوی بسیار صمیمی برگزار شد، تاکید فرمودند که «زمان اقامه نماز جماعت در مسجدالاقصی به زودی فرا خواهد رسید»، البته پاسخ وزیر اوقاف سوریه نیز بسیار قابل توجه بود.


به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا)، شاید برخی فکر کنند که آرزویی دور از ذهن باشد، نماز جماعت در مسجدالاقصی با حضور همه مسلمانان جهان... اما از زمانی که مقام معظم رهبری در دیدار با وزیر اوقاف سوریه بر قریب الوقوع بودن این رخداد تاکید کرده اند، دل مومنان و مسلمانان به اقامه نماز جماعت در این مکان مقدس اسلامی محکم تر از همیشه شده است.


شاید کسانی که در دل خود به وقوع این رخداد شک داشتند، با این سخن مقام معظم رهبری پرده تردید را کنار زده  و برای اقامه نماز در مسجدالاقصی لحظه شماری می کنند.


نکته جالب اینکه مقام معظم رهبری در دیدار با وزیر اوقاف سوریه و هیات همراه که در جوی بسیار صمیمی برگزار شد، تاکید فرمودند که «زمان اقامه نماز جماعت در مسجدالاقصی به زودی فرا خواهد رسید».


در پاسخ وزیر اوقاف سوریه با لحنی بسیار فروتنانه خطاب به مقام معظم رهبری گفتند: «ان شاء الله به امامت شما این نماز برگزار خواهد شد».


در اینجا فیلم این دیدار را مشاهده می کنید:
طبقه بندی: دست خدا،  مسجدالاقصی، 

تاریخ : پنجشنبه 17 اسفند 1396 | 08:28 بعد از ظهر | نویسنده : پنج نفر مسلمون | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By Slide Skin:.