~~فلسطین , ستاره ای که پیروز خواهد شد~~ - عافیه صدیقی در زندان آمریکایی ها شهید شد.خبر نشرالعلم شرعی ماموستا بهروز عزیزی

به نام خدا ،حق باطل را نابود می کند ، قدس متعلق به مسلمانان است

به نام خدا ،حق باطل را نابود می کند ، قدس متعلق به مسلمانان است

~~فلسطین , ستاره ای که پیروز خواهد شد~~ - عافیه صدیقی در زندان آمریکایی ها شهید شد.خبر نشرالعلم شرعی ماموستا بهروز عزیزی به نام خدا ،حق باطل را نابود می کند ، قدس متعلق به مسلمانان است
عافیه صدیقی در زندان آمریکایی ها شهید شد.خبر نشرالعلم شرعی ماموستا بهروز عزیزی
وا اسلاما !!!
 انا لله و انا الیه راجعون
خواهر مبارز،عافیه صدیقی سمیه گونه در زندان  آمریکا به جرم مسلمان  بودن بهشهادت رسید .
خبر شهادت این بانو مجاهدو قهرمان بار دیگر خاطرات حضرت آسیه ( رض)  را زنده ساخت .
✨عافیه زینب گونه زندگی کرد و آسیه گونه به دست فرزندان فرعون  به شهادت رسید
انا لله و انا الیه راجعون

 خانم عافیه صدیقی متخصص بیولوژی و بیوفیزیك همراه با دو پسر و یک دختر خود به اتهام ارتباط با جریان های جهادی در مارس 2003 توسط FBI  در شهر کراچی پاکستان دستگیر و به زندان آمریكایی بگرام منتقل و پس از تحمل آزارهای جنسی سربازان جنایکار آمریكایی به آمریكا منتقل شد .
«عافیه صدیقی» در 2 مارس سال 1972 در كراچی پاكستان متولد شد، وی ابتدا تا سن 8 سالگی در زامبیا و سپس در كراچی پاكستان زندگی كرد.
پدرش "محمد سالی صدیقی " دانش آموخته جراح و اعصاب در انگلستان و مادرش "عصمت" معلم و مددكار اجتماعی بازنشسته و پدرش شخصی برجسته در محافل سیاسی - مذهبی پاكستان شناخته می شوند.
برادر وی بنام "محمد آزی " معمار و در شوگرلند تگزاس زندگی می‌كند، خواهرش "فوزیه " دانش آموخته مغز و اعصاب دانشگاه هاروارد و همسرش "ناصر جمالی" استاد دانشگاه هاپكین است كه تا قبل از بازگشت به پاكستان در بیمارستان بوستون و سینای بالتیمور مشغول به كار بود.
شهید عافیه صدیقی  پس از مدتی مشخص شد كه  در بازداشتگاه سگهای وحشی آمریكایی‌ در پاكستان بوده كه برای بازجویی به زندان آمریكایی بگرام در افغانستان منتقل شده است.
به نقل قول از موصوفه بعد از انتقال به زندان های آمریکا و جنایت که علیه آن شهید صورت گرفته است جهت بیداری امت اسلامی بیان می کند که نهایت دردناک اسفبار و غیر قابل تحمل است .
♨️سربازان وحشی و جنایتکار آمریكایی در زندان بگرام برای شكستن مقاومت این زن مسلمان قرآن را پاره می‌كنند و در كف سلول وی می‌ریزند و از وی می‌خواهند كه روی این برگه‌های قرآن راه برود.
عافیه صدیقی پس از اینكه از این اقدام خودداری می‌كند، مورد آزار و اذیت جنسی سربازان کثیف آمریكایی قرار می‌گیرد و برای ادامه بازجویی‌ها به زندانی در آمریكا منتقل می شود.
عافیه صدیقی بعد از سپری نمودن بیش از شانزده سال در زندان های پاکستان، بگرام  و  آمریکا بالاخره سمیه گونه به شهادت رسید انا لله و انا الیه راجعون .
از جرم های دیگر این خانم مجاهد کمک به بیوه های بوسنی در هنگام کشتار مردم بوسنی می باشد.
بیچارگانی نظیر خانم دکتر عافیه صدیقی باید سرنوشتش به دست یک مشت شکنجه گرافتاده و بچه هایش هم ربوده شوند وخانواده اوبه مرگ تهدید شده ولی "دیده بان حقوق بشر" و "سازمان عفو بین الملل" و دیگر سازمانهای قلابی حقوق بشر غرب مرتب از وضع حقوق بشر کشورهای مورد هدف غرب شکوه و زاری کرده داد و بیداد راه می اندازند، اما هنگامی که آمریکایی ها مرتکب جنایت علیه بشریت شوند همه سکوت می کنند.
این است نمونه ای از دموکراسی و حقوق بشر و حقوق زن که غرب و در راس آن آمریکای جنایتکار  که می خواهند آنرا در کشورهای اسلامی پیاده نمایند.

حسبنا الله و نعم الوکیل! 
منقوول!طبقه بندی: صهیونیسم مسیحی،  اسرا و شهدای فلسطینی، 
برچسب ها: شهید، دکترا، پاکستان،  

تاریخ : دوشنبه 7 خرداد 1397 | 10:19 بعد از ظهر | نویسنده : پنج نفر مسلمون | نظرات
شهادت 14 فلسطینی در تجاوزات 3 روز گذشته
حماس و جهاد اسلامی: استعفای لیبرمن یعنی اعتراف دشمن به شکست در غزه
ویدئویی تازه منتشر شده از لحظه کشته و زخمی شدن نظامیان صهیونیستی در عملیات "کمین پرچم
شلیک 400 راکت به سرزمین‌های اشغالی/ حداقل 3 کشته و 85 زخمی براثر پاسخ موشکی مقاومت/ چراغ سبز نتانیاهو برای تشدید حملات به غزه
شهادت کودک فلسطینی مجروح شده در جنگ سال 2014
لحظه لحظه با تظاهرات بازگشت/ زخمی شدن 32 فلسطینی
بازدید وزیر ورزش رژیم صهیونیستی از مسجد ابوظبی
دادگاه صهیونیستی اسیر خضر عدنان را به 1 سال حبس محکوم کرد
یک فلسطینی به شهادت رسید و ده ها تن دیگر زخمی شدند
شصت و دومین سالروز کشتار وحشیانه کفرقاسم
مهم ترین تصمیمات اتخاذ شده در نشست شورای مرکزی ساف
قاشقچی: هر کس از قدس چشم پوشی کند، حرمین شریفین را هم واگذار می کند
بیانیه اتاق عملیات مشترک گروه های مقاومت پیرامون حملات امروز به غزه
بیانیه اتاق عملیات مشترک گروه های مقاومت پیرامون حملات امروز به غزه
آرام کردن اوضاع؟!سالروز پیروزی مقاومت، سالروز اسلوی ننگین
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By Slide Skin:.