~~فلسطین , ستاره ای که پیروز خواهد شد~~ - امیرعبداللهیان در دیدار با سفیر فلسطین در تهران: رژیم‌صهیونیستی به دنبال سیطره بر سوریه پس از داعش است/ مستشاران نظامی ایران همچنان به حضور خود در سوریه ادامه خواهند داد

به نام خدا ،حق باطل را نابود می کند ، قدس متعلق به مسلمانان است

به نام خدا ،حق باطل را نابود می کند ، قدس متعلق به مسلمانان است

~~فلسطین , ستاره ای که پیروز خواهد شد~~ - امیرعبداللهیان در دیدار با سفیر فلسطین در تهران: رژیم‌صهیونیستی به دنبال سیطره بر سوریه پس از داعش است/ مستشاران نظامی ایران همچنان به حضور خود در سوریه ادامه خواهند داد به نام خدا ،حق باطل را نابود می کند ، قدس متعلق به مسلمانان است

امیرعبداللهیان در دیدار با سفیر فلسطین در تهران:

رژیم‌صهیونیستی به دنبال سیطره بر سوریه پس از داعش است/ مستشاران نظامی ایران همچنان به حضور خود در سوریه ادامه خواهند داد

رژیم‌صهیونیستی به دنبال سیطره بر سوریه پس از داعش است/ مستشاران نظامی ایران همچنان به حضور خود در سوریه ادامه خواهند داد
 یکشنبه 17 تیر 1397 - 10:24دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل گفت: رژیم صهیونیستی تلاش می‌کند بر سوریه پس از داعش سیطره پیدا کند.

العالم _ ایران سیاسی

حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین‌الملل در دیدار صلاح الزواوی سفیر فلسطین در تهران،گفت: جمهوری اسلامی ایران همچنان حمایت قاطع خود را از مقاومت ادامه می‌دهد و نسبت به مسئله فلسطین و تهدیدات رژیم صهیونیستی که امنیت همه کشورهای منطقه را تهدید می‌کند، کوتاه نخواهد آمد.

وی افزود: مقاومت و برگزاری رفراندوم، در بین همه ساکنان اصلی سرزمین تاریخی فلسطین اعم از مسیحی، مسلمان و یهودی، دو رکن اساسی راه‌حل سیاسی - میدانی به شمار می‌رود.

دبیرکل کنفرانس بین‌المللی حمایت از فلسطین، پیگیری‌های مستمر تهران در مورد وضعیت 4 دیپلمات ربوده شده ایران در تابستان 61 را از طریق مراجع بین‌المللی مورد تأکید قرار داد.

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل در پایان خاطرنشان کرد: رژیم صهیونیستی تلاش می‌کند بر سوریه پس از داعش سیطره پیدا کند، اما نیروی مقاومت و مستشاران نظامی جمهوری اسلامی ایران همچنان به حضور خود در کنار سوریه برای مقابله با تروریسم ادامه خواهند داد، مردم سوریه اجازه نخواهند داد که این کشور بار دیگر به جولانگاه تروریست‌های صهیونیسم تبدیل شود.

**تصمیم ترامپ مبنی بر اعلام قدس به عنوان پایتخت اسرائیل ناشی از جهل است

همچنین، صلاح‌ زواوی سفیر فلسطین در تهران در این دیدار با بیان اینکه مسئله فلسطین باید در رأس امور امت اسلام قرار گیرد، گفت: ترامپ مجری اراده صهیونیسم بین‌المللی است، در حالیکه همه رهبران و مردم فلسطین طرح معامله قرن را رد می‌کنند.

وی افزود: توطئه دشمنان در قبال مسلمانان منجر به ایجاد رژیم صهیونیستی در سرزمین فلسطین شد و پروژه صهیونیسم تنها محدود به فلسطین نمی‌باشد، حزب لیکود به رهبری نتانیاهو به دنبال سیطره بر سراسر جهان اسلام است.

سفیر فلسطین در تهران، تصمیم ترامپ مبنی بر اعلام قدس به عنوان پایتخت اسرائیل را ناشی از جهل و حماقت او نسبت به تاریخ قدس و جایگاه آن در اسلام دانست و این اقدام را دارای تبعات کاملا منفی علیه تل‌آویو دانست.

زواوی با اشاره به نقش برخی کشورهای منطقه در پیشبرد سیاست‌های آمریکا و رژیم اشغالگر قدس،گفت: آمریکا این کشورها را تحت فشار اقتصادی قرار داده تا طرح‌های ترامپ در منطقه را پیاده سازند.

سفیر فلسطین در تهران در پایان خاطرنشان کرد: پیگیری وضعیت چهار دیپلمات ربوده شده ایرانی در لبنان که 36 سال است، سرنوشت آنها روشن نشده، مورد توجه همه ماست.
طبقه بندی: پیام، 

تاریخ : یکشنبه 17 تیر 1397 | 11:45 قبل از ظهر | نویسنده : پنج نفر مسلمون | نظرات
حمله شدید موگرینی به وزیر رژیم صهیونیستی
بسته شدن دو گذرگاه نوار غزه
رژیم صهیونیستی 11 فلسطینی را دستگیر کرد
سوزان ابو لبدة یکی از زنان فلسطینی ست که از ابتدای #مسیرة_العودة_الكبرى در راهپیمایی ها شرکت کرده
مقام صهیونیست، نوار غزه را به جنگی سخت تر از سال 2014 تهدید کرد
مقام صهیونیست، نوار غزه را به جنگی سخت تر از سال 2014 تهدید کرد
در زندان‌های سری امارات در یمن چه می گذرد؟
حمله رژیم صهیونیستی به یک پایگاه در نوار غزه و پاسخ راکتی مقاومت
سه فلسطینی بر اثر بمباران رفح در نوار غزه توسط رژیم صهیونیستی مجروح شدند.
سفیر فرانسه در فلسطین اشغالی: پس از صلح، سفارتمان را به قدس منتقل می‌کنیم
شهادت نوجوان 15 ساله فلسطینی به دست نظامیان صهیونیست
تبعیدی فلسطینی پس از 17 سال با مادرش دیدار کرد
لحظه به لحظه با راهپیمایی بازگشت مردم غزه
وخامت وضعیت زکزاکی و تلاش نیجریه برای محاکمه وی
دومین کشتی آزادی فردا سفر خود را از ساحل غزه آغاز خواهد کرد
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By Slide Skin:.