تبلیغات
~~فلسطین , ستاره ای که پیروز خواهد شد~~ - دومین کشتی آزادی فردا سفر خود را از ساحل غزه آغاز خواهد کرد

~~فلسطین , ستاره ای که پیروز خواهد شد~~ - دومین کشتی آزادی فردا سفر خود را از ساحل غزه آغاز خواهد کرد

به نام خدا ،حق باطل را نابود می کند ، قدس متعلق به مسلمانان است

به نام خدا ،حق باطل را نابود می کند ، قدس متعلق به مسلمانان است

~~فلسطین , ستاره ای که پیروز خواهد شد~~ - دومین کشتی آزادی فردا سفر خود را از ساحل غزه آغاز خواهد کرد به نام خدا ،حق باطل را نابود می کند ، قدس متعلق به مسلمانان است
دومین کشتی آزادی فردا سفر خود را از ساحل غزه آغاز خواهد کرد

غزه ـ مرکز اطلاع رسانی فلسطین +-
هیئت عالی برگزاری تظاهرات‌های بازگشت در نوار غزه اعلام کرد که دومین کشتی آزادی فردا سه شنبه سفر خود از این باریکه به سمت دیگر کشورها را آغاز خواهد کرد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، این هیئت تاکید کرد که این کشتی راس ساعت 10 صبح از ساحل غزه راه می‌افتد و شماری از سرنشینان آن بیماران و مجروحان تظاهرات بازگشت هستند.
هیئت عالی برگزاری تظاهرات بازگشت مسئولیت هرگونه حمله به این کشتی و سلامت مسافران آن را متوجه رژیم صهیونیستی دانست.
این هیئت تاکید کرد که ما از جامعه بین‌الملل می‌خواهیم از این کشتی و سرنشینان آن حمایت کنند و رژیم صهیونیستی را نیز به منظور آزادی کاپیتان و خدمه اولین کشتی آزادی تحت فشار قرار دهند.
لازم به ذکر است که اولین کشتی آزادی اواخر ماه می گذشته از نوار غزه به سمت دنیای خارج حرکت کرد اما در نهایت ارتش صهیونیستی این کشتی را در فاصله 12 مایلی ساحل غزه در حالیکه به سمت بندر قبرس در حرکت بود، توقیف کرد و آن را به ساحل اسدود منتقل کرد.

  ادامه مطلب را در  
 https://farsi.palinfo.com/14323
 @تمامی حقوق این سایت برای مرکز اطلاع رسانی فلسطین محفوظ است و انتشار مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است طبقه بندی: انتفاضه،  انتفاضه سوم،  دست خدا،  میثاقهمبستگیמוּצָקsolidarnośćSOLIDARITY ،  کاروان الی بیت المقدس ، راهپیمایی جهانی به سوی قدس،  اسرا و شهدای فلسطینی،  کودکان و نوجوانان فلسطینی،  تظاهرات تحصن و راهپیمایی، 

تاریخ : سه شنبه 19 تیر 1397 | 01:14 بعد از ظهر | نویسنده : پنج نفر مسلمون | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By Slide Skin:.